System geodezyjnej informacji prawnej Drukuj Email

Zamów programSzybkie i permanentne zmiany prawa sprawiają, że samodzielne nadążanie za nimi staje się coraz trudniejsze. Mnogość ustawodawstwa również nie ułatwia śledzenia wszystkich najnowszych nowelizacji, tymczasem znajomość właściwego trybu postępowania i aktualnej podstawy prawnej jest niezbędna przy realizacji każdego zlecenia, gdyż stanowi o poprawności jego wykonania. System Geodezyjnej Informacji Prawnej to program, który rozwiązuje geodetom te właśnie problemy. Program zawiera bowiem aktualne przepisy prawne dotyczące geodezji i kartografii. Akty prawne są ułożone alfabetycznie oraz wg grup tematycznych, dzięki czemu wyszukiwanie jest naprawdę proste. System Geodezyjnej Informacji Prawnej to 303 ujednolicone akty prawne obowiązujące w pracy geodety, które zostały logicznie powiązane i posegregowane. Program jest aktualizowany, a informacje o nowych wersjach przesyłane są do użytkowników drogą e-mailową. Wszystkie najnowsze zmiany są zaznaczane w programie kolorem czerwonym, dzięki czemu użytkownik ma bezpośredni i natychmiastowy wgląd do znowelizowanej treści. Łatwość i intuicyjność obsługi sprawia, że jest to narzędzie wygodne w użytkowaniu. W cenę zakupu programu nie jest wliczona aktualizacja.

Autorskie programy komputerowe stanowią odpowiedź na wysokie wymagania stawiane przez naszych użytkowników. Częste nowelizacje przepisów prawnych oraz technologicznych, a także ich rozpiętość sprawiają, że forma papierowa przestała być już wystarczająca. Elektroniczny sposób publikacji daje nowe, niezwykłe możliwości. Objętość zbiorów, a także ich koszt zgromadzenia jest dużo niższy w przypadku aplikacji komputerowych niż np. aktualizowanych segregatorów. Również nowoczesna i wygodna forma korzystania z bibliotek nie jest tutaj bez znaczenia. Nie wspominając już o możliwościach błyskawicznego przeszukiwania całej biblioteki w ciągu zaledwie paru sekund.
Wszystko to sprawia, że aktualizowane programy komputerowe są tanie i komfortowe. Wszystkie aplikacje działają na platformie Windows 95 - Windows 8. Programy są aktualizowane, a wygodna forma abonamentu rocznego pozwala na zminimalizowanie formalności. Programy zostały nagrodzone na Międzynarodowych Targach Geodezji statuetką GEA.

 pobierz program (170MB)
  pobierz zrzuty ekranu (423kB)

Zawartość: 303 ujednolicone akty prawne
Aktualizacja: 4 kolejne aktualizacje
Objętość: 460MB
Nośnik: plik instalacyjny
Cena brutto: 299 zł zawiera 23% VAT
Aktualizacja: 199 zł zawiera 23% VAT

Zmieniony ( 31.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »