Start-up bez pieniędzy Drukuj Email

   "Jestem zmęczony... Zmęczony setkami, o ile nie tysiącami książek biznesowych, które są jedynie tytułami i nie zawierają treści. Większość z tych książek należałoby skondensować do jednej lub dwóch stron wartościowej treści. Pozostałych powinno się używać do podcierania tyłka.

Nie umiem Wam nawet powiedzieć, jak wiele książek zaczynałem analizować, aby po kilku minutach zmuszać się do ich dalszego czytania, a ostatecznie dać za wygraną. Od deski do deski przeczytać warto jedynie kilka wybranych książek biznesowych.

"Start-up bez pieniędzy" ma być z założenia publikacją inną i o wiele lepszą niż tradycyjne książki biznesowe oraz przestarzałe akademickie nauki - od pierwszego, do ostatniego słowa. Nie znajdziecie tu nieaktualnych koncepcji ani "zoptymalizowanej metodyki przedsiębiorczego działania". Mój tekst przychodzi wprost "z okopów". Cały wysiłek, doświadczenie i wszystkie swoje zasoby włożyłem w to, aby "Start-up bez pieniędzy" stał się jedną z najlepszych książek. Zdecydujcie sami, czy nią jest.

Ta książka ma sprowadzić Was na ziemię, pomóc w przegnaniu sceptyków i dać Wam kopniaka w tyłek tak, byście się ruszyli i zaczęli działać. Im mniej posiadasz czegoś, co jest Ci niezbędne, tym ważniejsze się to dla Ciebie staje i tym mądrzej z tego korzystasz. Prawda ta dotyczy wszystkiego - miłości, jedzenia, pieniędzy, a nawet (lub zwłaszcza) papieru toaletowego".

Rekomendacje:

Donny Deutsch gospodarz programu Big Idea w telewizji CNBC
Rozbrajająco zabawna. Po jej przeczytaniu poczujesz się, jakbyś rzeczywiście mógł tego wszystkiego dokonać. I możesz.

Bill Bartman miliarder (25 na liście najbogatszych osób na świecie)
To wiedza prosto z „pola walki”. Ta książka zmieni twój sposób postrzegania rzeczywistości w biznesie. Mike wykonał świetną robotę, brawo!

Scott Allen bloger piszący dla przedsiębiorców (Entrepreneurs.About.com)
Ta książka daje porządnego kopa w tyłek. Przeczytałem dziesiątki książek na temat przedsiębiorczości i szczerze mówiąc, nigdy nie trafiłem na taką, która byłaby bardziej zgodna z moją osobistą filozofią i doświadczeniem.

Cameron Johnson przedsiębiorca, uczestnik reality show Oprah's Big Give
Ta książka jest niesamowita: pełna pomysłów, poczucia humoru i serca, włożonego w jej pisanie. Po prostu musisz ją przeczytać.

Michael Simmons współzałożyciel Extreme Entrepreneurship Tour
„Start-Up bez pieniędzy” to lektura obowiązkowa dla początkujących przedsiębiorców. Po pierwsze, została ona napisana przez przedsiębiorcę, który od zera zbudował trzy wielomilionowe firmy. Po drugie, Mike nie boi się nazywać rzeczy po imieniu i nie bawi się w zbędne konwenanse.

 

Wydaniu książki patronują: Radio Katowice, MBA Manager, Inwestycje.pl, Granice.pl, Księgarnia Internetowa Gandalf,

Grow Up Start Up, Aula, Beesfund, Startup Magazine, TechMine, Sukces Pisany Szminką, Mam Startup oraz NaKanapie.pl.

 oficjalna strona publikacji
 pobierz bezpłatny rozdział
 ciekawostki, cytaty, informacje

Autor: Mike Michalowicz
Tytuł: Start-up bez pieniędzy
Format: A5 zwężony
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość: 208 str.
Cena: 39,90 zł zawiera 5% Vat
ISBN: 978-83-60968-29-1
Data wydania: luty 2013

Zmieniony ( 10.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »