Fastlane milionera Drukuj Email

 Fastlane milionera    "Mnóstwo ludzi wlecze się przez życie na pierwszym biegu, a potem zastanawiają się: Jak się tu dostałem? Kto nie chciałby przestać martwić się o pieniądze? Bycie tylko zainteresowanym bogactwem i finansowym bezpieczeństwem nie wymaga, niestety, żadnego wysiłku.

Zainteresowanie jest jak przedszkole - nie wystarczy. Zainteresowani żyją na pierwszym biegu. Jeśli chcesz wyjść poza pierwszy bieg, musisz podjąć zaplanowany wysiłek i dokonywać dobrych wyborów, aby wykorzystać moc Fastlane. Pomiędzy zainteresowaniem a oddaniem jest zasadnicza różnica. Zainteresowanie czyta książkę - oddanie wykorzystuje tę książkę 50 razy. Zainteresowanie chce biznesu - oddanie składa wniosek o założenie firmy. Zainteresowanie pracuje nad Twoim biznesem godzinę dziennie, od poniedziałku, do piątku - oddanie pracuje nad nim siedem dni w tygodniu, kiedy tylko czas na to pozwoli. Zainteresowanie wynajmuje drogi samochód - oddanie jeździ rowerem i przynosi pieniądze Twojemu systemowi. Zainteresowanie jest zafascynowane wyglądaniem na bogatego - oddanie jest zajęte planowaniem zdobycia bogactwa.

Kiedy budowałem swoją firmę, mój system i mojego zastępcę, byłem temu oddany. Wyrzekałem się alkoholowych spotkań z przyjaciółmi, mieszkałem w malutkim mieszkanku, jadłem tani makaron w porze lunchu i na kolację. Byłem gotowy zmywać naczynia, aby móc pracować nad moim planem. Kiedy moi przyjaciele bardziej interesowali się chwaleniem się, kto ma najszybszy samochód w grze video, ja chciałem wolności finansowej. Chciałem szybkiego samochodu w rzeczywistości, nie na ekranie telewizora. Moi przyjaciele byli oddani zostaniu zwycięzcami w świecie fantazji, a ja poświęcałem się zostaniu zwycięzcą w prawdziwym świecie.

Jak bardzo tego chcesz? Jak silna jest Twoja wola? Czy zgodzisz się spać w samochodzie, żeby odnieść sukces? Czy zgodzisz się na życie w malutkim pokoju, jeśli Twoi znajomi są właścicielami domów? Czy odpuścisz nowe BMW na rzecz kupy złomu z przebiegiem 300 000 km? Czy mógłbyś być kelnerem w podrzędnym barze, gdy Twoi przyjaciele mają wygodne prace i zarabiają 50 000 dolarów rocznie? Jak bardzo tego chcesz?

Większość ludzi nie ma takiej woli, a ona oddziela zwycięzców od przegranych. Myśl o życiu w wyścigu szczurów przez 50 lat musi być bardziej bolesna niż myśl o wykonaniu pracy, która pozwoli od tego uciec. Możesz mieć przeciętny komfort teraz albo ogromny komfort później. Poruszający się Fastlane oddaje krótkoterminowy komfort, bo wie, że może zdobyć niezwykły długoterminowy komfort.

Rekomendacje:

Bogusław Kott - prezes Banku Millennium
„Książkę tę można uznać za niebywale pożyteczny "podręcznik" jak sensownie rozwijać własny biznes, aby zostać milionerem. Zwłaszcza dla ludzi młodych, ambitnych i przedsiębiorczych, próbujących znaleźć swój własny sposób na sukces biznesowy i finansowy, może być to cenna „książka kucharska", zawierająca wiele naprawdę porządnie ułożonych i sensownych przepisów oraz rad. Tyle że nie wystarczy jej przeczytać. Trzeba jeszcze przyłożyć się i ugotować..."

Paweł Tkaczyk - właściciel agencji brandingowej Midea
„Nie znoszę książek, w których autor zaczyna od opisu swojego lamborghini. Ta książka tak właśnie się zaczyna. Nie znoszę książek, w których słowo „bogactwo" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Ta książka pełna jest takich deklinacji. Nie da się jej odmówić jednak kilku naprawdę ciekawych pomysłów i przemyśleń - jeśli czujesz, że praca na etacie nie jest dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się nad alternatywą, przeczytaj „Fastlane milionera". Być może zmieni Twoje postrzeganie posiadania własnego biznesu. Jeśli doda Ci odwagi, by zacząć, było warto.”

Marcin Kądziołka - prezes zarządu wydawnictwa Złote Myśli
„MJ DeMarco ma bardzo radykalne poglądy, jeśli chodzi o biznes, styl życia i zarabianie pieniędzy. Dał temu wyraz w „Fastlane milionera", dzięki czemu książka jest bardzo wyrazista, wzbudza emocje i kontrowersje. Na pewno warto przeczytać tę pozycję, ponieważ jest to książka, która może wstrząsnąć Twoim światopoglądem, wyrzucić Cię ze strefy komfortu i zainspirować do działania. Tak jak zrobiła to w moim przypadku.” 

Wydaniu książki patronują: Radio Katowice, MBA Manager, Kolporter, Inwestycje.pl, Granice.pl, Księgarnia Internetowa Gandalf oraz NaKanapie.pl.

 oficjalna strona publikacji
 forum fastlane
 pobierz bezpłatny rozdział
 ciekawostki, cytaty, informacje

Autor: MJ DeMarco
Tytuł: Fastlane milionera
Format: ePub, mobi
Objętość: 528 str.
Cena: 43,05 zł zawiera 23% Vat
ISBN: 978-83-60968-22-2
Data wydania: sierpień 2012

Zmieniony ( 10.10.2015. )
 
następny artykuł »