O firmie Drukuj Email

Wydawnictwo Gall zostało założone w 1996 roku jako wydawnictwo prawnicze. W 1998 roku zaistnieliśmy na rynku geodezyjnym wydając zbiór przepisów „Prawo geodezyjne”. Obecnie wydajemy profesjonalne publikacje oraz programy komputerowe o tematyce geodezyjno-prawnej. Wydawnictwo tworzy zaledwie kilkuosobowy zespół, ale właśnie dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni w działaniu i możemy działać naprawdę efektywnie.

W naszej działalności postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas produktów. Nasze książki są wydawane wyłącznie w twardej oprawie. Staramy się, aby ich oprawa, szata graficzna oraz poziom merytoryczny były zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi autorami i recenzentami. Mamy stałych, sprawdzonych partnerów, dzięki czemu nie musimy się obawiać o jakość naszych produktów.

Wydawane przez nas publikacje były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. Najnowsza z nagród to wyróżnienie odebrane przez autorów publikacji „Gospodarka nieruchomościami z komentarzem do wybranych procedur” w maju 2007 z rąk Ministra Budownictwa. Warto również wspomnieć o wcześniejszych nagrodach: Ministra Infrastruktury za książkę „Kompendium wiedzy prawnej dla geodetów”, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za „Prawo geodezyjne i kartograficzne – komentarz”. Szczególnego prestiżu publikacjom „Kompendium wiedzy prawnej dla geodetów” oraz „GPS w geodezji” dodawała także rekomendacja Głównego Geodety Kraju Jerzego Albina.

Jesteśmy autorem i wydawcą aktualizowanych na CD programów komputerowych zawierających przepisy prawne oraz standardy geodezyjne.

Świadczymy usługi o charakterze wydawniczo-reklamowym. Współpracowaliśmy m.in. z Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii w zakresie kompleksowej obsługi wydawniczej map, publikacji książkowych oraz publikacji elektronicznych. Terminowość i niezawodność charakteryzowała cały nasz okres współpracy. Współpracujemy z wieloma firmami w zakresie promowania ich działalności na łamach naszych publikacji.

Od 11 lat współpracujemy z wieloma księgarniami, hurtowniami oraz bibliotekami na terenie całego kraju. 
Co roku prezentujemy naszą najnowszą ofertę na Międzynarodowych Targach Geodezji i Geoinformatyki GEA.

Z naszych książek o tematyce geodezyjno-prawnej korzysta prawie 5 tysięcy geodetów, pracowników firm geodezyjnych, instytucji i administracji.

 

 

Zmieniony ( 23.09.2008. )