eBook Drukuj Email

 CO TO JEST EBOOK?

Jest to książka zapisana w postaci elektronicznej, w taki sposób, aby można ją było czytać na urządzeniach elektronicznych różnego rodzaju za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Mogą to być czytniki, laptopy, tablety, notebooki, komputery, telefony, pda i inne.

JAK PRZYGOTOWUJE SIĘ EBOOKA?

Zlecamy to specjalistom. Ze szczegółami konwersji mogą się Państwo zapoznać na stronie firmy ELIB.

W JAKIM FORMACIE SĄ OFEROWANE EBOOKI?

Wydawnictwo udostępnia ebooki w dwóch formatach: ePUB oraz mobi. Format ePUB jest najlepszym formatem na czytniki. Tekst można elastycznie dostosować do wielkości ekranu, można również swobodnie powiększać i pomniejszać czcionkę. Czytanie ePUBa na czytniku jest komfortowe, łatwe i nie męczy wzroku. Ebooki w formacie ePUB można otworzyć na 95% czytników dostępnych na polskim rynku. Drugi z dostępnych formatów - mobi - jest przeznaczony dla użytkowników Amazon Kindle i charakteryzują go te same właściwości co ePUB.

W JAKI SPOSÓB SĄ ZABEZPIECZANE EBOOKI?

Wiele się ostatnio słyszy o problemach jakie sprawiają czytelnikom stosowane powszechnie zabezpieczenia DRM. My stawiamy na swobodę i komfort użytkowania zakupionych ebooków. Można z nich korzystać bez ograniczeń na wszystkich urządzeniach, które tylko obsługują format ePUB lub mobi, ponieważ zabezpieczyliśmy je w taki sposób, żeby pozwoliły na identyfikację właściciela każdego zakupionego egzemplarza, a jednocześnie nie utrudniały korzystania z nich. Z tego też powodu prosimy o niedopuszczanie do kopiowania ebooków przez osoby trzecie do tego nieuprawnione.

CZY MUSZĘ POSIADAĆ CZYTNIK?

Nie, nie jest to konieczne. Ebooki w formacie ePUB można otworzyć na komputerze po zainstalowaniu bezpłatnego oprogramowania Adobe Digital Editions lub korzystając z przeglądarki internetowej Mozilla Firefox, po doinstalowaniu darmowej wtyczki.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAMÓWIĆ EBOOKA?

Aby złożyć zamówienie należy kliknąć na zakładkę Zamówienie oraz przejść dalej, do zakładki publikacje elektroniczne. Następnie proszę wybrać ilość i wprowadzić poprawne dane.

JAK WYGLĄDA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Zamówienie zostaje potwierdzone drogą emailową. Wówczas otrzymają Państwo fakturę do opłacenia. Po uzyskaniu potwierdzenia o wpłynięciu środków na konto wydawnictwa publikacja zostaje wysłana na adres poczty elektronicznej podany w formularzu zamówienia.

CZY MOŻNA SKRÓCIĆ CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Oczywiście. Można przesłać do nas potwierdzenie dokonania transakcji emailem lub faxem.

 

Zmieniony ( 11.08.2015. )