Vademecum Prawne Geodety 2019 PDF Drukuj Email

 Vademecum Prawne Geodety 2019 PDF jest aplikacją zawierającą ponad 3000 stron znajdujących się w 100 plikach. Aplikacja jest dołączana do książki lub oferowana niezależnie. Zawiera komplet aktów prawnych wydanych w wersji książkowej (1288 stron) + około 2000 stron dodatkowych załączników.

 

Zamów przez sklep i zapłać wygodnie przelewem internetowym!!!

 
INSTALACJA

1. Aplikację należy pobrać z zakładki Pobierz. Po przekopiowaniu na dysk twardy komputera, wystarczy wypakować plik. Aplikacja nie wymaga instalacji.
2. Przed pierwszym uruchomieniem należy upewnić się, że komputer posiada dostęp do Internetu. Jest on wymagany wyłącznie przy pierwszym uruchomieniu programu w celu rejestracji na serwerze wydawcy.
3. Następnie należy uruchomić plik Vpg2019.exe oraz wprowadzić klucz licencyjny, który znajduje się w książce lub został dostarczony niezależnie.
4. Praca z aplikacją jest możliwa wyłącznie na jednym stanowisku komputerowym.

ZAWARTOŚĆ APLIKACJI

1. Aplikacja zawiera wszystkie akty prawne znajdujące się w książce Vademecum Prawne Geodety 2019. Dodatkowo pod pozycjami oznaczonymi literkami a i b znajdują się załączniki, które ze względu na swoją objętość nie zostały zamieszczone w wydaniu książkowym oraz uzupełnione akty prawne, które ukazały się w późniejszym terminie. Wszystkie pliki zamieszczone w programie posiadają format PDF.
2. Jeżeli w treści aktów prawnych znajdują się wzory pism, które użytkownik mógłby samodzielnie edytować, wówczas uaktywnia się przycisk EDYTUJ. Jego naciśnięcie spowoduje automatyczne otwarcie pliku z rozszerzeniem RTF w domyślnym edytorze tekstu (takim, jaki został zdefiniowany w systemie operacyjnym).
Zalecamy domyślne przypisanie plików RTF do edytora Microsoft Word. W innych aplikacjach typu: WordPad, OpenOffice dokumenty mogą po otwarciu zostać nieznacznie przeskładane. Program nie zapamiętuje wprowadzonych zmian, dlatego należy pamiętać o zapisaniu edytowanego pliku na dysku twardym komputera.

KORZYSTANIE Z APLIKACJI

1. Aplikacja została wyposażona w wyszukiwanie kontekstowe, które zawęża listę plików widocznych w oknie programu podczas wpisywania poszukiwanej frazy. Wyczyszczenie pola wyszukiwania powoduje ponowne wyświetlenie pełnego zestawu aktów prawnych znajdujących się w programie. Przeszukiwanie obejmuje tytuły aktów prawnych.
2. Dalsze przeszukiwanie treści wewnątrz dokumentów możliwe jest w programie Adobe Reader (Ctrl+F). Program jest bezpłatny i można go pobrać samodzielnie ze strony producenta

(www.adobe.com).

WIADOMOŚCI W PIGUŁCE

1. Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu wymaga dostępu do Internetu.
2.
Aplikacja wymaga zainstalowanej aplikacji Adobe Reader do przeglądania plików PDF.
3.
Aplikacja wymaga dowolnego edytora tekstowego do edycji plików RTF. 

 

 

 

 pobierz najnowszą wersję

 (brak wersji demonstracyjnej, do uruchomienia potrzebny jest kod)


Zmieniony ( 14.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł