Kiedy warto skorzystać z finansowania zakupów?

Potrzebujesz towarów, żeby przygotować się do zwiększonej sprzedaży, np. w związku ze świętami? A może chcesz skorzystać z usług marketingowych, które przyniosą Ci duży zwrot? Bez względu na to, jakie zakupy chcesz zrobić, wcale nie musisz mieć środków finansowych. W takiej sytuacji sprawdzi się finansowanie zakupów w PragmaGO. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie i kiedy warto z niego skorzystać? Sprawdź!

 

Na czym polega finansowanie zakupów?

 

To usługa, która polega na sfinansowaniu dowolnych wydatków Twojego przedsiębiorstwa. Większość przedsiębiorców potrzebuje nie tylko towarów (np. do sprzedaży w swoim sklepie), ale też oprogramowania, sprzętu, biura czy półproduktów. Nie zawsze firma ma w danym momencie tyle środków, żeby opłacić niezbędne wydatki.

 

Potrzebujesz wsparcia w finansowaniu zakupów? Wystarczy, że przekażesz PragmaGO fakturę (albo inny dokument sprzedaży) i wypełnisz wniosek online. PragmaGO przeleje pieniądze bezpośrednio dostawcy. Dzięki temu wszystko zostanie opłacone w terminie, a Ty skorzystasz z niezbędnych w danym momencie towarów lub usług.

 

Kolejnym krokiem jest opłacanie zakupów przez Ciebie – koszt rozkładasz na 3-24 raty. Wartość zakupów może wynosić 100-100 tys. złotych. Usługa jest więc dostępna nie tylko dla dużych wydatków, ale też tych niewielkich.

 

Kiedy sprawdza się finansowanie zakupów?

 

Finansowanie zakupów jest dostępne zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek. Nie ma również znaczenia, w jakiej branży działasz i jakie wydatki firmowe mają zostać spłacone. Standardowo usługa jest dostępna dla tych przedsiębiorstw, które działają na rynku powyżej 12 miesięcy.

 

To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli:

 

  • potrzebujesz szybko konkretnych towarów lub usług, żeby rozwinąć swoją firmę,
  • nadarzyła się okazja rynkowa, z której chcesz skorzystać (np. towar w hurtowni w bardzo okazyjnej cenie),
  • nie chcesz korzystać z rozwiązań bankowych (np. z powodu ich wpływu na zdolność kredytową),
  • z powodu możliwych podwyżek wolisz kupić towar na zapas do wykorzystania w przyszłości,
  • chcesz mieć opłacone wszystkie faktury w terminie, żeby nie nadwyrężyć zaufania swoich kontrahentów.

 

Jak złożyć wniosek o finansowanie zakupów?

 

W PragmaGO złożysz taki wniosek bardzo szybko i wygodnie – bez formalności i papierowej umowy. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie i dołączyć np. faktury do opłacenia. We wniosku podajesz między innymi takie informacje jak swój NIP czy dane dostawcy, a także liczbę rat, w jakich chcesz spłacać zobowiązanie.

 

Później otrzymasz mailowo warunki, dokładne koszty i limit finansowania. Wystarczy potwierdzić je SMS-em. PragmaGO przeleje pieniądze Twojemu kontrahentowi. Dzięki indywidualnemu kontu w Strefie klienta możesz później przekazywać do spłaty również inne zakupy!

 

Zastanawiasz się, czy finansowanie zakupów jest dla Ciebie? Chcesz złożyć wniosek online w PragmaGO? Sprawdź stronę: https://pragmago.pl/finansowanie-zakupow/

 

Redakcja gall.pl